Menu

Alanyaspor Fenerbahçe Karşısına Çıkmaya Hazırlanıyor

Bu Pazar günü Alanyaspor deplasmanda Fenerbahçe’nin konuğu olacak. Spor Toto Süper Lig’de olan Aytemiz Alanyaspor sarı lacivertli takımla karşılaşmak için hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Takım son antremanını Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde tamamladı.

Takımın teknik adamı olan Hüseyin Kalpar, takımına ısınma hareketleri yaptırarak antremanı başlattı ve ardından 5’e 2 top kapma çalışmasına geçildi. Sakatlığından dolayı Guerier antremanlara katılmazken, aynı zamanda milli takımlarının kamplarına dahil olan Gassama ve Omerio bu antremanları kaçırmış oldular.

“YENMEK İÇİN SAHAYA ÇIKIYORUZ”

Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu Fenerbahçe maçı hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Başkan Çavuşoğlu, deplasmanda Fenerbahçe ile oynayacakları maçın oldukça önemli olduğunu ifade ederken, “Bizim tek düşüncemiz Alanyaspor’un başarısı. Küçük ya da büyük olarak takımları ayırmıyoruz. Her maçtan puan almaya bakıyoruz. Yenmek için sahaya çıkıyoruz” dedi.

Çavuşoğlu açıklamalarına, “Fenerbahçe olunca daha iyi ve ciddi olarak hazırlanmak gerekiyor. Takımımızdaki futbolcuların sakatlıkları da büyük oranda geçti. Ayite bu maça geri dönmüş olacak. İyi bir maç olacağını düşünüyorum” dedi.

Categories:   patrons de tricot

Comments