Menu

Beşiktaş Taktik Çalışmaya Devam Ediyor

Spor Toto Süper Lig’in 7. haftasında Beşiktaş Kayserispor ile karşılaşacak. Deplasamanda oynayacak olan siyah beyazlılar taktik ve kondisyon çalışmalarına bugün de devam ettiler. Takımın pas çalışmaları ve dar alanda kontrol çalışmaları oldukça dikkat çekiciydi. Beşiktaş’ın çalışmaları yarın saat 11.00’de ve 17.00’de devam edecek.

ŞENOL GÜNEŞ YÖNETTİ

Beşiktaş’ın bugün yaptığı antremanların başında Şenol Güneş bulundu. Takım ısınma koşuları ile çalışmalarına başladı ve ardından stretching çalışmaları ile devam ettiler. 5’e 2 çalışmaları, pas çalışmaları ile devam eden çalışmalar şut çalışmaları ile birlikte devam etti.

Takımın bu antremanlarına Oğuzhan Özyakup, Tolga Zengin, Gökhan İnler katılmazken aynı zamanda Milli Takım’da oynayan Olcay Şahan, Cenk Tosun, Caner Erkin, Ricardo Quaresma, Aras Özbiliz ve Vincent Aboubakar gibi isimler yer almadı. Gökhan Gönül’ün takımdan ayrı olarak çalıştığı öğrenildi.

Galatasaray’ın maçının hemen ardından ise Levent Akdağ kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmişti. Akdağ’ın oğlu Arda ise Beşiktaş’ın bu antremanlarını izledi ve antremanların hemen ardından futbolcular ile tanıştı.

Categories:   patrons de tricot

Comments