Menu

Esra Bilgiç ve Gökhan Töre Nişanlandı !

Futbolcu Gökhan Töre ve oyuncu Esra Bilgiç parmaklarında nişan yüzükleri ile görüntülendiler. Çiftin 2017 yılında yaz ayları içerisinde düğün yapacakları da öğrenildi. Çiftin nişanlanması ise sosyal medya üzerinden paylaştıkları bir fotoğraf sayesinde anlaşıldı. Bilgiç’in kucağında güller ve parmağında da yüzüğü olan bir fotoğrafı paylaşması, takipçilerini harekete geçirdi.

Önceleri Beşiktaş’da oynayan Gökhan Töre daha sonrasında İngiltere’de West Ham United takımına transfer oldu. Töre’nin yurt dışına çıkması Esra Bilgiç ve Gökhan Töre aşkını acaba sonlandıracak mı diye konuşulurken, şimdilerde ise ikilinin nişanlanması konuşuluyor. İkili, aileleri arasında gerçekleştirdikleri nişandan sonra fotoğraflarını da sosyal medya hesapları üzerinden paylaştılar.

ESRA BİLGİÇ SAKLAMAYA ÇALIŞIYOR

İddialara göre ise güzel oyuncu Bilgiç, şuanda rol aldığı dizinin yapımcısının uyarıları üzerine özel hayatını gizli bir şekilde yaşamaya çalışıyor. Yine iddialara göre yapımcı oyuncularının özel hayatları ile gündeme gelmelerini istemiyor. Ancak Bilgiç’in sağ parmağında alyansının gözüktüğü bir fotoğrafı internette paylaşması gerçekleri ortaya çıkardı.

YAZIN DÜĞÜN VAR

İddialara göre genç çiftin önümüzdeki yaz düğün yapacakları konuşuluyor. Düğünün İstanbul’da olacağı biliniyor.

Categories:   sac en filet

Comments