Menu

Fulya’nın Cesedi Battaniyeye Sarılı Halde Bulundu

Fulya Özdemir, İsviçre’nin Zürih kentinde bankacılık eğitimini tamamladıktan sonra bir süre burada bulunan bir bankada çalıştıktan sonra, Antalya’nın Kaş ilçesine yerleşmeye karar veriyor. Tek başına Kaş’ta yaşamaya başlayan Fulya Özdemir’den bir süredir haber alınamıyordu. Kızlarından haber alamayan endişeli aile Kaş’a gelerek burada kızlarını aramaya başladılar.

Fulya’nın babası Eyvan Özdemir, kızlarıyla en son 15 Ekim tarihinde Whatsapp üzerinden görüştüklerini ifade etti. Bugün ise Özdemir’in cansız bedeni bir battaniyeye sarılmış halde bulundu. Özdemir’in bıçak darbeleri sonucunda hayatını kaybettiği anlaşıldı.

ŞÜPHELİ A. YAKALANDI

Kızlarının arkadaşı olduğunu bildikleri A. adlı şahısın daha önceden de sabıkası olduğunu bilen aile, Fulya’yı bu konuda uyarmaya çalışıyor. Ancak Fulya Özdemir ailesinin bu uyarısını dikkate almıyor.

Kızlarının ölümünden de A. adlı şahısın sorumlu olduğunu ifade eden aile, sonunda bu şüphelerinden haklı çıkıyor ve kızları Fulya’nın cesedi A.’nın evine yakın bir yerde bulunuyor.

Eyvan Özdemir kızının ölümüyle ilgili olarak, “Kızım 15 Ekim tarihinde İsviçre plakalı aracıyla birlikte A.’nın çalıştığı otele gidiyor ve buradan A.’yı aldıktan sonra A.’nın evine gidiyorlar. Aynı gün bir kaç saat sonrasında A. aynı otelde çalışan U. isimli arkadaşını arıyor ve eve gelmesini söylüyor. Daha sonra Fulya’nın aracını alıyor ve Fulya’nın evinin önüne park ediyor” dedi.

Categories:   patrons de tricot

Comments