Menu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti bankasından Kredi Kartı almak çok kolay. Kredi kartı başvuru işlemlerini online olarak internetten yapmak mümkün. Aynı zamanda başvuru sonucunu da sorgulayabilirsiniz.

Garanti Bankası kredi kartı müşterilerine tanıdığı fırsatlarla çoğu zaman diğer bankaların bir adım önünde olmayı başarıyor. Özellikle bonus kredi kartlarında alışverişlerden sonra kazanılan puanlar ve alışveriş sırasında edinilen indirimler sayesinde her zaman müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Hatta, tercih ettiğiniz kredi kartına göre yıllık sabit ücretler ödemek zorunda da kalmıyorsunuz.

İsterseniz kredi kartı başvurunuzu Garanti Bankası şubelerine giderek ya da internet üzerinden hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu Yap

Kredi kartı başvurusunu internet üzerinden yapmakda oldukça kolay. Bunun için öncelikle garanti www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/bonus_basvuru_form.page adlı internet sitesine giriş yapın. Ardından sizden istenilen kişisel bilgilerinizi doldurun ve “Hemen Başvur” düğmesine basın.

Sizden istenilen diğer bilgilerinizi de sisteme ekleyerek işlem yapmaya devam edin. Daha sonra başvurunuz banka yetkilileri inceledikten sonra uygun görülmesi halinde kredi kartınız 15 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilecektir.

Garanti Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Eğer başvuru yaptıysanız ve sonucunu bir türlü öğrenemediyseniz başvuru sonucunuzu www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/kredi_karti_basvuru_takibi.page adlı internet sitesine girerek öğrenebilirsiniz. Bu aşamada sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde doldurduktan sonra karşınıza kredi kartı başvurunuzun hangi aşamada olduğuna dair bilgiler çıkacaktır. Bu bilgiler doğrultusunda beklemeye devam edebilirsiniz.

Categories:   housse de couette

Comments