Menu

Gaziantep’de İkinci Patlama Meydana Geldi !

Gaziantep’de bugün yaşanan bombalı saldırının ardından polis ekipleri Burak mahallesinde bulunan bir örgüt evine operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyon sırasında ise çok sayıda silah sesi ve patlama sesi duyuldu.

Bölgeden alınan bilgilere göre polis ekipleri Gaziantep’de bulunan bir hücre evine operasyon düzenledi. Operasyon sırasında bir canlı bomba kendisini patlatınca 3 polis şehit oldu ve 8 polis de yaralandı. Girilen çatışma esnasında ise evdeki bir terörist kaçtı. Bunun üzerine polis ekipleri bölgedeki arama faliyetlerini güçlendirdi ve yeni bir haber alındı.

Öte yandan düzenlenen operasyonlar sırasında ise bir ikinci patlamanın daha meydana geldiği haberi paylaşıldı. Edinilen bilgilere göre ise ikinci patlamada herhangi bir can kaybı yaşanmadı.

POLİS FIRININ ETRAFINI SARDI

İlk düzenlenen operasyonda kaçan teröristin Gazikent Mahallesi 41.cadde üzerindeki bir fırına sığındığı haberinin alınması üzerine polis ekipleri bahsi geçen fırının etrafında güvenlik önlemleri almaya başladı. Aynı zamanda bölgeye itfaiye ve ambulans ekipleri de sevk edilerek her duruma karşı önlem alındı.

Polis ekiplerinin diğer teröristi etkisiz hale getirmek için çalışmalarının halen daha devam ettiği öğrenildi.

Categories:   patrons de tricot

Comments