Menu

Google Play Store Tamamen Yenilenecek !

Google tarafından geliştirilen Android işletim sistemine sahip cihazlar, yakın zamanda bir güncelleme alacaklar ve bu güncelleme ile birlikte de Google Play Store büyük oranda değişecek. Bugüne kadar yeşil tonlarının ağırlıklı olduğu uygulama mağazasında bundan sonra yeşilin farklı bir tonu olan mint yeşili kullanılacak.

SADECE RENK DEĞİŞMİYOR

Google Play değişikliğe gittiğinde sadece rengini değiştirmekle kalmayacak. Ayrıca indirme butonlarının da değişikliğe uğraması bekleniyor. Böylece Play Store’un çok daha görsel anlamda iyi hale gelmesi bekleniyor.

GOOGLE PLAY İNDİR

Google Play Store‘ın güncellenmesi internet bağlantınızın olduğunda size sorularak gerçekleştirilmesi bekleniyor. Ancak yeni güncellemenin dağıtılması için bir süre daha beklemeniz gerekecektir. Yeni sürüm geldiğinde yine haberlerle sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Güncelleme ile birlikte Google’ın sadece tasarımsal anlamda değil aynı zamanda içerik anlamında da değişikliğe gideceği düşünülüyor. Şuanda hali hazırda kullanılan Play Store sürümünde bir çok uygulamanın çöp olarak nitelendirilebileceğini söyleyebiliriz. Bazı geliştiriciler, sadece gelir amaçlı neredeyse hiç bir işlevi olmayan uygulamalar üretip, bunların dağıtımını sağlıyorlar. Güncellemenin ardından ise bu tür sorunların artık olmayacağı düşünülüyor.

Categories:   patrons de tricot

Comments