Menu

Nur Yerlitaş’dan Ameliyat Sonrası İlk Açıklama

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, geçtiğimiz günlerde muayene sırasında meme kanseri olduğunu öğrenmiş ve hemen ardından ameliyat geçirmişti. Bu zor günlerin ardından ise ne kadar güçlü olduğunu göstermek adına Yerlitaş internet üzerinden hayranlarına bazı açıklamalarda bulundu.

INSTAGRAM’DA FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Yerlitaş, geçirdiği ameliyatın ardından evine gitmek yerine bir otelde kalmayı tercih etmiş ve bunun da sebebini evdeki kalabalıktan rahatsız olacağını söyleyerek açıklamıştı. Bugün ise Instagram hesabından otel odasından bir fotoğraf paylaşan ünlü modacı, takipçilerini içini biraz olsun rahatlatmış oldu.

Paylaştığı fotoğrafın altına “Sizlere gülümsüyorum ve teşekkür ediyorum. Beni yalnız bırakmamışsınız” notunu düşmeyi de unutmadı.

YERLİTAŞ AÇIKLAMA YAPTI

Nur Yerlitaş hastaneden çıktıktan sonra ilk kez açıklamalarda bulundu. Açıklamaları sırasında eve gitmek istemediğini ve bunun yerine bir otelde hemşire ve bir bakıcısı ile birlikte kaldığını ifade eden ünlü modacı, evdeki kalabalıktan rahatsız olabileceğini ifade etti. Ayrıca otelde kalmanın kendisine iyi geldiğini açıklayan Yerlitaş, bundan sonra ekranlarda olmayacağını da açıkladı.

Ailesinin ekranlarda olmasını istemediğini ifade eden modacı, bundan sonra bugüne kadar yaptıklarını değerlendireceğini ve hatalarını gözden geçireceğini ifade etti.

Categories:   sac en filet

Comments